Jak se správně vyčistit před análním sexem

Instagram je jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí, která slouží k sdílení obrázků a videí. Avšak pokud používáte tuto aplikaci pravidelně, můžete se ocitnout v situaci, kdy budete chtít vymazat svou historii. Existuje několik důvodů, proč byste mohli chtít vymazat historii Instagramu, například z důvodu ochrany soukromí nebo protože chcete začít s „čistým štítem“. V této článku se podíváme na jednoduchý průvodce pro začátečníky, jak vymazat historii Instagramu.
Jak vymazat historii Instagramu: jednoduchý průvodce pro začátečníky

Instagram patří mezi nejoblíbenější sociální sítě na světě. Lidé po celém světě sdílejí své životy pomocí fotografií a videí a využívají tak všechny možnosti, jaké Instagram nabízí. Nicméně mnoho uživatelů si často klade otázku, jak mohou smazat svou historii Instagramu. V této příručce se dozvíte, jak svou historii smazat krok za krokem.

Krok 1: Otevření aplikace Instagram

Prvním krokem je otevření aplikace Instagram. Následně se přihlásit do svého účtu.

Krok 2: Přístup k historii Instagramu

Po přihlášení se přesuňte na svůj Instagram profil. Když se dostanete na svůj profil, klepněte na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu obrazovky.

Krok 3: Nastavení

Nyní by se vám mělo zobrazit menu se všemi možnostmi Instagramu. Mezi možnosti patří také Nastavení, které naleznete na konci seznamu.

Krok 4: Smazání historie Instagramu

Když se dostanete do nastavení, přejděte dolů na položku „Bezpečnost“ a zvolte „Smazat historii vyhledávání“. Poté potvrďte vymazání.

Krok 5: Potvrzení smazání historie Instagramu

Instagram se ujistí, že opravdu chcete smazat svou historii vyhledávání a požádá o potvrzení smazání. Stačí potvrdit a historie bude smazána.

TIP: Během mazání vaší historie vyhledávání si můžete předem zkontrolovat všechny položky, které se v této historii nachází.

Závěr

Smazání historie Instagramu není nic složitého. Stačí se dostat do Nastavení a vybrat možnost „Smazat historii vyhledávání“. Poté jen potvrdit a historie je smazána. Očištění svého profilu však není nutné, neboť historie Instagramu funguje jen jako seznam vašich nedávných aktivit. Přesto je dobré ji smazat v případě, že nechcete, aby byla vaše aktivita na Instagramu snadno viditelná. Pokud plánujete používat Instagram i nadále, je dobré znát, jakými způsoby se můžete bránit potenciálnímu snoopingování.

Podobné příspěvky